Tepelné čerpadlá

Tepelné čerpadlá slúžia pre účely kúrenia, chladenie a ohrev teplej vody. Je možné vybrať si výrobok vhodný pre novostavbu, pre rekonštrukcie starších stavieb a pre všetky možné zdroje tepla (voda, zem, vzduch). Teplota prívodného média do systému môže byť až 65 °C, čo umožňuje použitie tepelných čerpadiel v súčinnosti s radiátormi, ktoré sú charakteristické pre staršiu zástavbu. Vysokovýkonné tepelné čerpadlo typu zem s priamim vyparovaním je vhodné tiež pre klimatizáciu, tepelné čerpadlo typu vzduch / voda je vhodné pre renováciu starej zástavby.

Podľa zdroja využitia delíme tepelné čerpadlá na GEO – zem, AERO – vzduch. Prednosťami tepelných čerpadiel sú vysoký tepelný výkon, možnosť vykurovania a chladenia, príprava TÚV jedným zdrojom, inteligentná a užívateľsky jednoduchá regulácia, moderný design, hygienická príprava TÚV , flexibilné hydraulické napojenie, široký sortiment výkonov, jednoduchá montáž, vysoká odolnosť regulácie teploty na prívode oproti poveternostným vplyvom.

V našej ponuke nájdete tepelné čerpadlá firmy Oschner, ktoré sú zárukou kvality a pomeru cena / výkon. Spolupracujeme a s ďalšími výrobcami tepelných čerpadiel, napr. Stiebel Eltron a pod. Pre konkrétnu ponuku nás neváhajte kontaktovať.